پیشنهاد شگفت انگیز

لیست محصولات فروشگاه فکوری

محصولات بوتان
  • محصولات بوتان
  • محصولات بی تا
  • محصولات لورچ
  • ایرتورپن

آلبوم تصاویر ما

درباره محصولات ما بیشتر بدانید

پکیج دیواری

امروزه پکیج های دیواری جایگزین بسیار مناسبی برای سیستم های گرمایشی موتورخانه ای قدیم هستند ، که این امکان را می دهند تا به طور مستقل واحدهای مسکونی مجهز به سیستم گرمایشی شوند.
یکی از ویژگی های پکیج سوفاژ دیواری فراهم کردن آب گرم سریع با کمترین مصرف انرژی است

[bg_collapse view=”link-list” color=”#6e6e6e” icon=”arrow” expand_text=” ادامه مطلب…” collapse_text=” بستن ادامه مطلب” ]

پکیج سوفاژ دیواری

در سیستم گرمایشی قدیمی یا همان شوفاژ موتورخانه، فرآیند رسیدن آب گرم به رادیاتور زمان بر ، و بخاطر استفاده از مشعل های بزرگ و سیستم قدیمی ، مصرف گاز و برق بسیار بالا دارند. همچنین بدلیل نشتی های مکرر دیگ های آب و زمان تاخیر رسیدن آبگرم به رادیاتورهای واحد مسکونی ، هدررفت آب بالایی دارند.
یکی دیگر از مزایای استفاده از پکیج نسبت به شوفاژ موتوخانه این است که فضای بسیار کمتری را نسبت به موتورخانه اشغال میکند و سیستم گرمایشی قدیم اصولا به مکان جدا و مخصوصی نیاز داشت که فضای زیادی از خانه را اشغال میکرد. مزیت دیگری که برای پکیج دیواری بیان کرد این است که شما با یک سیستم گرمایشی هم میتوانید بدون نیاز به داشتن آبگرمکن ، آب گرم مصرفی منزل را مثل آشپرخانه،حمام ،سرویس بهداشتی و غیره را فراهم کنید و هم به از طریق سوفاژ و رادیاتور ها میتوانید محیط خانه گرم کنید، بدون اینکه به بخاری نیازی داشته باشید. یعنی با خریدن پکیج شوفاژ، به دو هدف گرم کردن محیط خانه و آب گرم مصرفی میرسید. معمولا امروزه اکثر مردم به دلیل راه اندازی و نصب سریع ، مستقل بودن هر واحد آپارتمانی از نظر سیستم گرمایشی ، کارکرد کم صدا و بدون صدای پکیج ها، اشغال فضای کمتر ، ایمنی و بخاطر در دسترس بودن تنظیمات مربوط به گرمایش، از انواع پکیج های دیواری استفاده میکنند. هم اکنون شرکت های بزرگی مثل بوتان، لورچ، بی تا، ایرتورپن و ایران رادیاتور تمامی این محصولات را با کیفیت بسیار بالا تولید میکنند.
فروشگاه فکوری با سابقه 25 ساله در زمینه فروش و خدمات رسانی سیستم های گرمایشی و سرمایشی با اتکا به تیم مجرب خود، اقدام  به فروش حضوری و غیرحضوری محصولات بوتان، لورچ، بی تا، ایرتورپن و سایر برندهای معتبر می کند.
فروشگاه آنلاین فکوری با دفتر مرکزی واقع در زنجان، نمایندگی بوتان زنجان، نمایندگی محصولات لورچ زنجان، ایرتورپن در زنجان و بیتا زنجان می باشد، که بزرگترین نمایندگی زنجان است که به صورت تک فروشی و عمده و خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان عزیز است.
[/bg_collapse]

 

مطالب اخیر وبسایت

محصولات پیشنهادی ما